Skolebrød (120g)
Noen bakevarer er så store at de med fordel kan deles.
Godt å vite!
1 stk skolebrød inneholder:
| Energi | 355,2 kcal |
| Protein | 8,3 g |
| Fett | 13,0 g |
| Mettet fett | 0 g |
| Karbohydrat | 51,2 g |
| Fiber | 0 g |
| Tilsatt sukker | 16,1 g |
| Salt | 0 g |
Noen bakevarer er så store at de med fordel kan deles.
Godt å vite!
1 stk skolebrød inneholder:
| Energi | 355,2 kcal |
| Protein | 8,3 g |
| Fett | 13,0 g |
| Mettet fett | 0 g |
| Karbohydrat | 51,2 g |
| Fiber | 0 g |
| Tilsatt sukker | 16,1 g |
| Salt | 0 g |