Sunniva PRESSET Eplejuice Tine
Juice har flere kcal enn melk og er derfor ikke egnet som tørstedrikk.
Godt å vite!
1 dl juice inneholder:
| Energi | 47,0 kcal |
| Protein | 0,1 g |
| Fett | 0,1 g |
| Mettet fett | 0,1 g |
| Karbohydrat | 11,5 g |
| Fiber | 1,0 g |
| Tilsatt sukker | 0 g |
| Salt | 0 g |