Hansa Pils (0.5 l)
Samme mengde alkoholfritt øl har bare 90 kcal.
Godt å vite!
1 boks pils inneholder:
| Energi | 205 kcal |
| Protein | 2 g |
| Fett | 0 g |
| Mettet fett | 0 g |
| Karbohydrat | 16 g |
| Fiber | 0 g |
| Tilsatt sukker | 0 g |
| Salt | 0 g |
Samme mengde alkoholfritt øl har bare 90 kcal.
Godt å vite!
1 boks pils inneholder:
| Energi | 205 kcal |
| Protein | 2 g |
| Fett | 0 g |
| Mettet fett | 0 g |
| Karbohydrat | 16 g |
| Fiber | 0 g |
| Tilsatt sukker | 0 g |
| Salt | 0 g |