Eple (middels)
Hvis du velger frukt til dessert, kan du spise dessert hver dag!
Godt å vite!
1 stk eple inneholder:
| Energi | 65,8 kcal |
| Protein | 0,4 g |
| Fett | 0,1 g |
| Mettet fett | 0 g |
| Karbohydrat | 14,0 g |
| Fiber | 3,5 g |
| Tilsatt sukker | 0 g |
| Salt | 0 g |
Hvis du velger frukt til dessert, kan du spise dessert hver dag!
Godt å vite!
1 stk eple inneholder:
| Energi | 65,8 kcal |
| Protein | 0,4 g |
| Fett | 0,1 g |
| Mettet fett | 0 g |
| Karbohydrat | 14,0 g |
| Fiber | 3,5 g |
| Tilsatt sukker | 0 g |
| Salt | 0 g |