Kjøttdeig av storfe 14% fett Gilde
Alternativet er den litt dyrere karbonadedeigen, som inneholder 5 prosent fett, mens kjøttdeig inneholder 14 prosent fett.
Godt å vite!
1 pakke kjøttdeig inneholder:
| Energi | 776 kcal |
| Protein | 68 g |
| Fett | 56 g |
| Mettet fett | 28,8 g |
| Karbohydrat | 0 g |
| Fiber | 0 g |
| Tilsatt sukker | 0 g |
| Salt | 4,4 g |