Kaffe Latte m/helmelk (kaffebar)
Drikker du en kaffe latte hver dag og ber om lettmelk fremfor helmelk, sparer du kroppen for 3,3 kilo på ett år.
Godt å vite!
1 glass kaffe latte inneholder:
| Energi | 190,2 kcal |
| Protein | 9,8 g |
| Fett | 11,2 g |
| Mettet fett | 6,9 g |
| Karbohydrat | 13,4 g |
| Fiber | 0 g |
| Tilsatt sukker | 0 g |
| Salt | 0 g |