Go' og Mager Salami Gilde
Det er mer kjøtt i salami med mindre fett. Fettinnholdet varierer fra 9 til 54 prosent fett.
Godt å vite!
1 skive salami inneholder:
| Energi | 18,1 kcal |
| Protein | 2,5 g |
| Fett | 0,9 g |
| Mettet fett | 0 g |
| Karbohydrat | 0 g |
| Fiber | 0 g |
| Tilsatt sukker | 0 g |
| Salt | 0,6 g |