Melkesjokolade Freia (100g)
Denne sjokoladen inneholder like mange kalorier som en hel middag.
Godt å vite!
1 stk sjokolade inneholder:
| Energi | 550 kcal |
| Protein | 8,2 g |
| Fett | 34 g |
| Mettet fett | 20 g |
| Karbohydrat | 53 g |
| Fiber | 2,3 g |
| Tilsatt sukker | 45 g |
| Salt | 0,2 g |